مشاوره برخط: 91016061

10 سرامیک قهوه ای پالرمو که باید بشناسید

10 سرامیک قهوه ای پالرمو که باید بشناسید

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

آیا تا به حال به فکر استفاده از سرامیک قهوه ای در دکوراسیون خانه‌تان استفاده کنید؟ شاید فریاد بزنید: «ابداً». اما باید بدانید که هیچ رنگی زشت نیست. بلکه کاربرد ما از آن رنگ است که آن را زشت یا زیبا می‌کند. خیلی‌ها از این رنگ خوش‌شان نمی‌آید، اما ما این‌جاییم تا شما را با شگفتی‌های سرامیک تیره به‌ویژه قهوه ای آشنا کنیم. حال با محصولات سرامیک پالرمو در این طیف رنگ آشنا شوید.

 

انواع سرامیک قهوه ای پالرمو که در سال 2021

سرامیک قهوه ای پالرمو نسبت به برندهای جهانی تنوع بالایی دارد و خود را با مدل سرامیک طرح پارکت یا سرامیک طرح چوب محدود نکرده است. قبل از این‌که انواع این رنگ از سرامیک را مشخص کنیم باید این را بدانید که در انواع تیره رنگ سرامیک نه تنها رنگ که ابعاد هم نقش بزرگی بازی می‌کند. ابعاد اسلب سرامیک های تیره هویت متفاوتی نسبت به ابعاد کوچک‌تر دارد و این خود شاخص بسیار مهمی برای تقسیم سازهای سرامیک از یکدیگر است. حالا به سراغ انواع سرامیک قهوه ای پالرمو برویم:

 

10. سرامیک کاپوچینو یا cappuccino

 

2
نمونه از کاپوچینو اسپرسو در فضای داخلی

از سری کاپوچینو گسترده‌ترین ترکیب‌ها را در میان طرح های سرامیک قهوه ای پالرمو دارد. به همین دلیل است که آن را شماره 10 لیست قرار داده ایم. اگر بخواهیم عمومی نگاه کنیم این رنگ سرامیک مخصوص فضاهای باز، بوتیکها و کافه‌ها است، اما طیف های رنگی متنوع سرامیک کاپوچینو به ما اجازه داده آن را در فضاهای متنوع اجرا کنیم و از وجودش لذت ببریم. طرح های ساده، مینیمال، متنوع در زمینه های پرنقش همگی از رده محصولات کاپوچینو است.

کاپوچینو اسپرسو شبیه به دانه های کوچک و بزرگ قهوه ای کاپوچینو که بر روی زمین ریخته باشد و کاپوچینو بژ شبیه به سنگ های طبیعی است که عین درخشش و طرح طبیعی سنگ به راحتی قابل پاک شدن از هر لک و کثیفی است.

 • کاپوچینو بژ
 • کاپوچینو اسپرسو
 • کاپوچینو کارامل
 • کاپوچینو شکلاتی

ابعاد و جنس  کاپوچینو: در انواع ابعاد و درجنس های مات، براق و نیمه مات تولید می‌شود.

 

9. سرامیک مارون استون یا Maron Stone

 

3
سرامیک مارون استون طرح سنگ

مارون استون از طرح سنگ الهام گرفته و برخلاف سری آمازون یا ماربل وود یادآور صخره های سنگی است. این محصول تک رنگ تولید شده است و تنوع بالای آن در جنس و نوع مات و براق باهم است. از این نظر می‌توان از آن در بخش‌های مختلف ساختمان از کفپوش تا دیوارپوش استفاده کرد.

 • مارون استون قهوه ای مات
 • مارون استون قهوه ای براق

ابعاد و جنس  مارون استون: در ابعاد 100*100 و 120*80 با ضخامت 13 میلی متر در دو جنس مات و براق تولید می‌شود.

 

8. سرامیک مارفیل یا Marfil matt

 

4
سازگاری با فضاهای گرم از خصوصیان سرامیک مارفیل است

مارفیل هم از طرح سنگ الهام گرفته و مانند مارون استون یک طیف رنگ در دو اندازه را پشتیبانی می‌کند. آن‌چه مارفیل را از دیگر انواع قهوه ای متمایز می‌کند، نورپذیری آن است. مارفیل با زمینه و نوع طراحی رگه های سفید در قهوه‌ای روشن و طلایی نورپذیری بسیار بالایی در فضاهای داخلی دارد و همین موضوع آن را برای طراحان داخلی مهم و پراهمیت کرده است. خیلی از فضاهای رستورانی فضاهای قهوه‌ای روشن را برای ایجاد حس امنیت برای مخاطبان‌شان مناسب می‌دانند (بر خلاف فست فودها و فضای قرمز محیط). خیلی از این فضاها با نورپردازی‌های ملایم سعی می‌کنند نور غیرمستقیم را برای ببیننده فراهم کنند و از این نظر نیازمند متریالی با نورپذیری مناسب هستند.

 • مارفیل بژ
 • مارفیل کرم
 • مارفیل طلایی
 • مارفیل قهوه ای روشن

ابعاد و جنس مارفیل: در ابعاد 120*120 و 120*260  و در جنس مات تولید می‌شود.

 

7. تاچ دارچینی یا Touch Cinnamon

 

5
تاچ دارچینی از جذاب ترین سرامیک قهوه ای پالرمو

از اسمش پیداست که قرار است حسابی خانه‌تان را گرم کند. تاچ دارچینی اساسا برای همین کار ساخته شده است که فضای و بوی خوب دارچین را تداعی کند. البته با ماهیتی مینیمال و رگه‌های سفیدش می‌تواند به‌خوبی در فضاهای اداری هم قرار گیرد. در واقع فضاهایی کوچک را دلنشین و تحمل پذیر می‌کند و پناهگاهی می‌شود برای سالن‌هایی که با سرامیک سفید غیرقابل تحمل می‌شود. این سرامیک با رگه های قهوه ای و قهوه ای روشن محبوبیت زیادی دارد اما برای خاص پسند است و سلیقه خاص خودش را دارد.

ابعاد و جنس تاچ دارچینی یا Touch Cinnamon: در ابعاد 120*120 و 120*240 به ضخامت 9 میلی متر  و در جنس مات تولید می‌شود.

 

6. پیر کورتن یا Pier Corten

 

6
پیرکورتن به همین سادگی و زیبایی‌ست که می‌بینید

ششمین سرامیک قهوه ای لیست ما پیرکورتن است. اگر شما از کسانی هستید که به سبک هنری اکسپرسیونیسم و مجسمه های ساخته شده از فلزات در این سبک هنری علاقه دارید یا آن‌که در دیزاین داخلی از این مجموعه اجسام استفاده می‌کنید، حتما پیرکورتن را از نزدیک ببینید. سرامیک پیرکورتن شبیه به تکه آهن صافی است که در معرض اکسیژن هوا اکسید شده است و طرحی شبیه به زنگ آهن به‌وجود آورده است.

این سبک از محصولات در دهه 90 طرفداران زیادی در آمریکا و به‌خصوص نیویورک داشت. پس از آن پالرمو با ایده گرفتن از همان رده محصولات و در تم سرامیک قهوه ای این محصول را به بازار عرضه کرد که با استقبال زیادی مواجه شد. در حدی که این سرامیک در اندازه ها و رنگ های متقاوت تولید می‌شود.

 • پیر کورتن قهوه ای
 • پیرکورتن قهوه ای روشن مات و نیمه مات

ابعاد و جنس پیر کورتن یا Pier Corten: در ابعاد 120*120  | 120*240 | 150*150 و 150*300 با ضخامت 9 میلی متر و در جنس مات و نیمه مات تولید می‌شود.

 

5. بوک مچ گیگاگلد یا Giga gold

 

7
ترکیب رویایی گیگاگلد و پیرکورتن که ترکیب سال 2020 بود

گیگا گلد سرامیک قهوه ای پالرموست که به‌صورت بوک مچ تولید می‌شود. این محصول همان‌طور که از ساختارش مشخص است برای فضاهایی خاص تجاری یا سرسراها بسیار مناسب است و فضای محیط را به کلی تغییر می‌دهد. این محصول در رده سرامیک‌های لوکس و گرم رده می‌شود و در بسیار از هتل‌های دنیا نمونه‌اش را می‌توانید ببینید. این محصول در 3 مدل زیر تولید می‌شود و می‌تواند قاب‌های به یادماندنی را در فضای زیست شما ایجاد کند.

 • بوک مچ گیگا گلد رگه دار با رنگ های بژ
 • بوک مچ گیگا گلد سفید_طلایی
 • بوک مچ گیگا گلد کرم

ابعاد و جنس بوک مچ گیگاگلد یا Giga gold: در ابعاد 120*240 با ضخامت 9 میلی متر و در جنس براق تولید می‌شود.

 

4. سرامیک کاراواجیو یا Caravaggio

 

ترکیب رویایی طلایی و قهوه‌ای تیره که مفهوم جدیدی به سرامیک قهوه ای داد
ترکیب رویایی طلایی و قهوه‌ای تیره که مفهوم جدیدی به سرامیک قهوه ای داد

چهارمین سرامیک قهوه ای پالرمو در لیست ما سرامیک کاراواجیو است. احتمالا تصور سرامیک قهوه ای لوکس، همان تصویر سرامیک کاراواجیو است و پالرمو هم با همین سری بسیار معروف شد. ترکیب رنگی از رگه هایی از رنگ های طلایی، مشکی، قهوه ای و کرم مات از سری بوک مچ و کالربادی (هم رنگ بودن مغز سرامیک با سطح آن) که فضای غریبی را برای بیننده به‌وجود می‌آورد.

سرامیک کاراواجیو گزینه مناسب برای کانترتاپ ها، ساخت میز و حتی دیوار پشت تلویزیون است. ولی باید به شما بگوییم هرکجای خانه یا دفتر یا رستوران یا… باشد چشم همه را به خودش می‌گیرد. یک انتخاب خاص برای مکان‌های خاص است. کاراواجیو الهام گرفته از سبک های معماری و مجسمه سازی رنسانس است و از این جهت برای فضاهای لوکس طراحی شده است.

ابعاد و جنس کاراواجیو یا Caravaggio: در ابعاد 300*150 به ضخامت 12 میلیمتر و در جنس مات تولید می‌شود.

 

3. سرامیک ماربل وود یا Marble Wood

 

9
مارول وود اولین نمونه از سرامیک های طرح چوب پالرمو

اگر از نمای بافتی که در چوب تراشیده به وجود می‌آید خوش‌تان می‌آید، از ماربل وود هم خوش‌تان خواهد آمد! کافی‌ست به محصول نگاه کنید تا معنای این جمله را بفهمید. طبیعت به ما آرامش می‌دهد و هیچ‌کس نیست که در این امر شک کند. سرامیک قهوه ای ماربل وود اصولا به‌دنبال این است که فضای طبیعی را در اندازه سرامیک کفپوش برای ما تداعی و بازسازی کند.

شبیه به تنه‌های درختی که سال‌ها از عمرش گذشته است، اما برخلاف چوب‌های واقعی برای تولید این کفپوش نه درختی قطع شده و نه به طبیعت آسیبی رسیده است. بنابراین آن را می‌توان یک محصول زیست محیطی عالی از هر نظر دانست.

 • ماربل وود قهوه ای روشن
 • ماربل وود قهوه ای تیره

ابعاد و جنس ماربل وود: در ابعاد 80*120 با ضخامت 12 میلی متر با طرح چوب رگه دار تولید می‌شود.

 

2. سرامیک طرح پارکت ملچ

 

10
پارکت ملچ از انواع سرامیک های طرح پارکت پالرمو

شبیه به سرامیک طرح پارکت آمازون است اما رگه ها با ظرافت بسیار بیش‌تری طراحی شده است. به اندازه‌ای که می‌توانید بافت‌های باریک در آن را ببینید. با این کار طراحان پالرمو به دنبال توازن بین رنگ قهوه‌ای تیره و روشن با رگه‌های وانمایی شده‌اند، بودند. نتیجه کار بسیار درخشان بود و مورد توجه معماران خانه های ویلایی و لوکس قرار گرفت. طرح پارکت ملچ شاید دقیقا همان چیزی باشد که شما از طرح پارکت انتظار دارید چون از نمونه های قدیمی پارکت در دنیا الهام گرفته که برای متولدین دهه 70 و 80 و 90 میلادی آشناست.

این نکته هم حایز اهمیت است که این محصول با بافت های جذابش برای کودکان بسیار جذاب است.

 • طرح پارکت ملچ بژ
 • طرح پارکت ملچ قهوه ای
 • طرح پارکت ملچ کرم

ابعاد و جنس طرح پارکت ملچ: در ابعاد 20*120 با ضخامت 12 میلیمتر و در جنس مات تولید می‌شود.

 

1. سرامیک طرح پارکت آمازون

 

1
سرامیک طرح چوب آمازون از نمای نزدیک

سرامیک طرح پارکت آمازون پالرمو یکی از جذاب‌ترین محصولات پالرمو است. فضای گرم و دنج خانه با حس دوستدار محیط زیست اولین چیزی است که از حضور این سرامیک در فضای خانه و محل کار می‌گیرید. این سرامیک طرفداران زیادی دارد چون پارکت طرفداران زیادی دارد. اما چرا باید این محصول را به‌جای پارکت انتخاب کرد؟ خب درباره این موضوع در مقاله دیگری حرف خواهیم زد، ولی همین‌قدر بگوییم که سرامیک طرح پارکت آمازون با همان طرح و نما و رنگ پارکت کیفیت و ماندگاری منحصربه فردی به شما می‌دهد.

بسیاری از معایبی پارکت را حذف می کند و خصوصیات جدیدی به محصول اضافه می‌کند که شما را شگفت زده می‌کند.

این سرامیک در 3 نوع زیر به بازار عرضه شده است:

 • سرامیک طرح پارکت آمازون بژ
 • سرامیک طرح پارکت قهوه ای
 • سرامیک طرح پارکت قهوه ای روشن و کرم

ابعاد و جنس سرامیک طرح پارکت آمازون: در ابعاد 20*120 به ضخامت 12 میلیمتر و در جنس مات تولید می‌شود.

 

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.