مشاوره برخط: 91016061

درباره سرامیک پالرمو

درباره سرامیک پالرمو

سنگ و سرامیک عناصر جدانشدنی ساختمان از گذشته تا به حال بوده‌اند. عناصری که با رنگ و لعاب جذابیتی اصیل به بنا می‌دهد و آن را ماندگار می‌کند. هرچه رنگ و لعاب بیشتر باشد بنا خاص‌تر و هرچه استحکام عناصر سازنده بنا بیش‌تر، ماندگاری آن طولانی‌تر.

سرامیک طرح سنگ یا پالرمو سرامیک یا palermo ceramic یکی از محصولات منحصربه‌فرد بازار سرامیک است که امتیازاتی فراتر از یک سرامیک با تمامی خصوصیات مثبت سنگ‌های اصیل در اختیارتان می‌گذارد. محصولات کلاسیک پالرمو سرامیک و سری جدید palerm ceramic با عنوان پالرمو پلاس در زیبایی و دوام  منحصربه‌فرد و دارای استانداردهای مورد قبول جهانی هستند. محصولاتی که چشم‌ها را خیره کرده و تحسین همگان را بر می‌انگیزد.

تاریخچه پالرمو سرامیک

پالرمو سرامیک مجموعه‌ای بزرگ از فناوری‌های تولید و ساخت سرامیک پرسلان و تکنیک‌های تولید و طراحی این سرامیک است که از سال 1393 هجری شمسی فعالیتش را به‌طور رسمی در ایران آغاز کرد. برند سرامیک پالرمو خیلی زود با استفاده از نیروهای متخصص و پرسنل حرفه‌ای، تحول و خلقتی جدید در صنعت کاشی و سرامیک کشور به‌وجود آورد. اگر که کیفیت و زیبایی توامان برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد،

لوگو سرامیک پالرمو
PALERMO PLUS 2019 Page 41

محصولات گروه پالرمو تحت نظارت و همکاری تکنسین های ایرانی و ایتالیایی با مرغوب‌ترین مواد اولیه، ماشین‌آلات و تکنولوژی پیشرفته روز دنیا تولید می‌شود. هدف اصلی پالرمو سرامیک تولید سرامیک پرسلان با کیفیت جهانی و در ابعاد بزرگ و اسلب است که در انواع زیر به بازار سرامیک ایران عرضه شد و در همان سال نخست با استقبال بسیار زیادی مواجه شد.

انواع و سایز palermo ceramic

سرامیک پالرمو و سرامیک پالرمو پلاس در ابعاد مختلف و متنوع و سایز انحصاری زیر تولید می‌شوند. سایزهای اسلب و متوسط و کوچک (از 300*150 تا 40*40) با استانداردهای متنوع A , B , C قابل سفارش هستند.

سایز سرامیک پالرمو در ابعاد بزرگ

پالرمو سرامیک ؛ ضد خش و ضد اسید

محصولات پالرمو سرامیک با پوشش نانو تبدیل به سرامیک ضد اسید و خش شده‌اند. شما برای تمیز کردن این نوع از سرامیک هیچ دردسری ندارید و می‌توانید با خیال راحت از هر موادی برای تمیز کردن آن استفاده و انتظار داشته باشید و تخلل پایین که دارد در برابر هر نوع موادی از جمله اسید مقاومت نشان دهد.
سرامیک پرسلان از نمای نزدیک

کیفیت جهانی

نصب سرامیک 3

سهولت در نصب

با پالرمو در تماس باشید

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.