درباره ما

درباره ما

سنگ و سرامیک از عناصر جدانشدنی ساختمان از گذشته تا به حال بوده است. عناصری که با رنگ و لعاب خود جذابیتی صد چندان به بنا می‌دهد و آن را ماندگار می‌کند. هرچه رنگ و لعاب بیشتر باشد بنا خاص تر و هرچه استحکام عناصر سازنده بنا بیشتر باشد آن را ماندگار تر میکند.
در برند پالرمو زیبایی و دوام دو عنصر ناگسستنی هستند که جلوه ای خاص به هرفضایی میبخشد. محصولاتی که چشم‌ها را خیره کرده و تحسین همگان را بر می انگیزد. برند پالرمو کار خود را از سال 1393 شروع کرد و خیلی زود با استفاده از نیروهای متخصص و پرسنلی حرفه‌ای، تحول و خلقتی جدید در صنعت کاشی و سرامیک کشور به وجود آورد. اگر که کیفیت و زیبایی توامان برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد، باید بدانید محصولات گروه پالرمو تحت نظارت و همکاری تکنسین های ایرانی و ایتالیایی با مرغوب ترین مواد اولیه ، ماشین آلات و تکنولوژی پیشرفته روز دنیا تولید میگردد .

محصولات پرسلانی پالرمو با پوشش نانو آن را ضد اسید و خش کرده است و باعث شده است در تمیز کردن آن مشکلی به وجود نیاد و خیلی سریع آلودگی ها از سطح آن پاک شود.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.

درخواست مشاوره