مشاوره برخط: 91016061

رونمایی از سرامیک والنسیا ، برند جدید گروه پالرمو

رونمایی از سرامیک والنسیا ، برند جدید گروه پالرمو

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

رونمایی از سرامیک والنسیا ، جدیدترین محصولات پالرمو که در ابعاد 60*60 با عنوان تولید شد. در راستای سیاست‌های گروه سرامیک پالرمو، از تاریخ 10 آبان ماه 99 رونمایی از سرامیک والنسیا ، محصول جدید گروه سرامیک پالرمو آغاز شد. این محصولات در ابعاد کوچکتر از سایزهای انحصاری پالرمو و با قیمتی به صرفه‌تر عرضه می‌شود. درحال حاضر این محصولات در 4 طرح مختلف با رنگ های کاربردی به فروش می‌رسند. برند والنسیا همچون دو برند دیگر این گروه از جنس پرسلان است و قابل استفاده در محیط داخلی و بیرونی فضا مورد استفاده قرار میگیرد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 26304200-2634300-021 تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه اینستاگرامی مجموعه پالرمو یا بخش ارتباط با سایت پالرمو سرامیک مراجعه کنید.

 

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.