مشاوره برخط: 91016061

رونمایی از 4 طرح براق سرامیک والنسیا

رونمایی از 4 طرح براق سرامیک والنسیا

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

4 طرح 60*60 براق سرامیک طرح والنسیا رسید. پس از آنکه برند جدید  از 4 طرح مات خود رونمایی کرد، به تازگی از عرضه 4 طرح با لعاب براق خبر داد. این 4 طرح جدید گروه سرامیک پالرمو همانند سایر محصولات شرکت پرسلان بوده و دارای استحکام خوبی می باشند. برند جدید با همان کیفیت محصولات پالرمو سرامیک سعی در عرضه محصولات با قیمت مناسب است.


صفحه اینستاگرامی پالرمو سرامیک را دنبال کنید !


همچنین گروه سرامیک پالرمو در راستای تامین کالاهای مورد نیاز نمایندگی ها در بخش های مختلف بازار، برند والنسیا را ایجاد و به صورت مرحله مرحله سطح و سایز آن را تکمیل خواهد کرد که در این مرحله 4 طرح در سطح براق معرفی میگردد. به زودی اطلاعات بیشتری از این محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.