مشاوره برخط: 91016061

سرامیک طرح چوب پالرمو ؛ آمازون را از نزدیک تجربه کنید

سرامیک طرح چوب پالرمو ؛ آمازون را از نزدیک تجربه کنید

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

کلبه چوبی را تصور کنید که با تمام سادگی‌اش گرمای رضایت‌بخشی دارد. احساس فضای دنج و آرام از آن به انسان منتقل می‌شود. بخش بزرگی از دغدغه معماران و طراحان در دنیا به‌وجود آوردن چنین فضایی است. سرامیک طرح چوب که از مجموعه Porcelain tile است، یکی از موادی‌ست که به طراحان کمک می‌کند تا چنین دنیایی را بسازند.

با مجله پالرمو همراه باشید تا آمازون را به شما معرفی کنیم.

سرامیک طرح چوب آمازون چرا و چگونه؟

سرامیک طرح چوب آمازون
سرامیک طرح چوب آمازون محصول متفاوت سرامیک پالرمو

چوب‌های گردوی کار شده در ویلاها و ساختمان‌ها اگرچه حس خوبی به شما می‌دهد، اما هم تهیه آن بسیار گران است. از طرف دیگر قطع درختان به محیط زیست لطمه وارد می‌کند. به همین دلیل است که شرکت های مانند سرامیک پالرمو راه‌حل سرامیک طرح چوب را ارائه کرده‌اند.

یکی از معروف‌ترین سری از این مجموعه سرامیک طرح چوب سری آمازون است. آمازون می تواند حس رضایت و گرما را با تنوع رنگی خود و استحکام و سختی به فضای زندگی شما بیاورد.

ویژگی‌های Porcelain tile طرح چوب

این محصول ویژه پالرمو در سايز ٢٠*١٢٠ به روش كالربادی توليد می‌شود. اصطلاحا به این نوع از تولید سرامیک بدون لعاب unglazed می‌گویند. این روش نسبت به توليد سرامیک های نرمال پرسلان Porcelain tile با دماي بيش‌تری پخت می‌شود.

بنابراین مقاومت بیش‌تری نسبت به باقی پرسلان‌ها دارد. به‌طور خلاصه می‌توان ويژگی های محصولات كالربادی پالرمو در ابعاد ٢٠*١٢٠ را در 6 نکته اصلی زیر توصیف کرد:

  1.  زيبايي و ظرافت
  2. مقاوم در برابر رطوبت
  3. ضد لغزندگی
  4. بدون صدا هنگام تردد
  5. عدم نياز به نگهداري نسبت به مصالح مشابه (لمينت و پاركت)
  6. مقاوم در برابر حشرات مثل موريانه

انواع سرامیک آمازون

کدهای محصول آمازون سرامیک پالرمو Porcelain
کدهای سرامیک طرح چوب پالرمو

این مجموعه از کد  1007 تا 1010 شروع می شود و دارای تنالیته های رنگی محبوب و پر طرفدار گردویی، بادامی، فندقی است که شما می توانید براساس فضای مربوطه و رنگ دلخواه خود به یک طراحی خاص و زیبا دست پیدا کنید.

همان‌طور که در بالا گفته شد ویژگی های منحصربه‌فرد این محصول آن را نسبت به سرامیک‌ های دیگر و از همه مهم تر نسبت به طرح‌های پارکتی موجود در بازار آن را متمایز کرده است.
طیف رنگی این محصول از کرمی روشن تا قهوه ای سوخته است. این سرامیک در 21 فیس متفاوت می تواند بهترین انتخاب برای هر فضایی باشد. از این مجموعه سری شروود و الوک هم به بازار ارائه شده است. سرامیک پالرمو هر سه این محصولات را در گالری خود به نمایش گذاشته است.

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.