مشاوره برخط: 91016061

سری جدید کالربادی سرامیک پالرمو از راه رسید؛ طرح میدنایت

سری جدید کالربادی سرامیک پالرمو از راه رسید؛ طرح میدنایت

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

کالربادی سرامیک پالرمو کد 5085 یا همان طرح میدنایت یکی از پیچیده‌ترین روندهای تولید را دارد. در سال‌های اخیر این طرح به‌صورت بدنه رنگی تولید و ارائه می‌شد. با توجه به تحولات اخیر در تولید و استقبال چشمگیر از این محصول در میان طراحان و معماران از تاریخ 19 آذرماه سال جاری تولید این کالربادی سرامیک پالرمو با 2 سایز انجام می‌شود.

این طرح نام خود را از نیمه شب (Midnight) الهام گرفته و نمایان‌گر فضای جنگلی تاریکی در شب است که در آن نور ماه روی شاخه‌های درختان منعکس می‌شود و وزیدن باد در میان‌شان بازی می‌کند.

تولید کالربادی طرح میدنات در 2 سایز

کالربادی طرح میدنایت
کالربادی طرح میدنایت

سرامیک کد 5085 (میدنایت) سایز 150×150

سرامیک طرح میدنایت در ابعاد مربع طرفداران زیادی در میان معماران مینی‌مالیست دارد. بر خلاف نمونه مستطیلی که به معنای واقعی برای فضاهای تجاری بهترین گزینه است، دغدغه اصلی در تهیه این نمونه مربعی سرامیک طرح میدنات استفاده داخلی و خانگی است. ابعاد و رنگ آن فوق‌العاده است و حس ثبات و آرامش را به همراه دارد. رنگی که در میان سرامیک‌های موجود در بازار جهانی از شفافیت و مرغوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

سرامیک کد 5085 (میدنایت) سایز 150×300

همان‌طور که گفته شد این نمونه از سرامیک طرح میدنایت مستطیلی شکل و مناسب برای فضاهای تجاری، لابی‌ها هتل‌ها و برج‌های بزرگ است. اگرچه در فضاهای خانگی هم طرفداران خاص خود را دارد.

نکته:

در تولیدات جدید 120×120 و 120×260 بدنه رنگی تولید می‌شود. پس اگر از طرفداران این طرح شده‌اید و قصد استفاده از آن را دارید لطفا در صحبت با  همکاران پالرمو درباره موجودی بدنه نرمال یا بدنه رنگی اطمینان حاصل کنید.

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.