مشاوره برخط: 91016061

چرا سرامیک کلکته پالرمو محبوب است؟

چرا سرامیک کلکته پالرمو محبوب است؟

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

نوع پوشش کف و بدنه در دکوراسیون داخلی نقش به سزایی دارد. سرامیک یکی از محصولاتی است که با تنوعی که در بازار دارد سبب شده در این حیطه مورد توجه بسیاری از طراحان قرار گیرد. در میان همه سرامیک کلکته پالرمو از اهمیت خاصی برخوردار است. البته هر رنگی روی حالات روحی و روانی و رفتار افراد تاثیر گذار است به همین دلیل باید در انتخاب رنگ توجه داشته باشیم تا بتوانیم محیطی امن و آرام برای خود ایجاد کنیم، اما سرامیک سفید یکی از انواع سرامیک طرح سنگ است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. همان طور که گفتیم از میان تمام سرامیک های سفید یکی است بیش از همه مورد توجه قرار می‌گیرد. ما در این مطلب به شما می‌گوییم چرا سرامیک کلکته پالرمو محبوب است؟

سرامیک سفید خانه را بیماستان می‌کند؟!

نمونه سرامیک کلکته پالرمو که فضای بازی را در آشپزخانه خلق کرده است
نمونه سرامیک کلکته پالرمو که فضای بازی را در آشپزخانه خلق کرده است

رنگ سفید با توجه به خاصیت خنثی بودن خود می‌تواند به‌راحتی و کم‌ترین ریسک با رنگ‌های دیگر ترکیب شود. رنگ سفید سرامیک پالرمو با توجه به ماهیت روشن بودن خود این امکان را ایجاد می کند تا فضایی روشن، دلباز و زیبا داشته باشیم حتی اگر محل مورد نظر ما امکان دریافت نور مناسب نداشته و یا فضا خیلی بزرگی نیست. از این جهت این نوع از سرامیک بین عامه معماران و سازندگان نه تنها یک سلیقه خاص بلکه نوعی راه حل هم به حساب می‌آید.

 

لیست سرامیک های سفید پالرمو

 

اما مشکل سرامیک سفید دقیقا سفیدی بیش از اندازه آن است. محیطی که بیش از اندازه پاکیزه به نظر می‌رسد و کافی‌ست یک مو روی زمین بیافتد تا از یک متری هم بتوان آن را تشخیص داد. به همین دلیل است که بسیاری از معماران تمایلی به رنگ سفید سرامیک نشان نمی‌دهند و به دنبال گزینه‌های دیگر هستند. سرامیک سفیدی که هم نور به خانه بدهد و هم این‌که بیش از اندازه سفید نباشد.

چرا سرامیک کلکته پالرمو

نمایش سرامیک کلکته پالرمو در کف
نمایش سرامیک کلکته پالرمو در کف

طرح سرامیک کلکته پالرمو دقیقا در همین‌جا ظاهر می‌شود تا این مشکل را حل کند. طرح سرامیک کلکته پالرمو یکی از شاخص‌ترین طرح‌ها در تمامی کشور‌هاست که هم در نمای داخلی و هم نمای بیرون از آن استفاده می‌کنند. این رنگ از رنگ‌های لوکس محسوب می‌شود که می‌تواند سبک کلاسیک و مدرن را در خود جای دهد. گرچه همچنان در این سرامیک هم سفیدی رنگ قالب است، اما رگه‌های طلایی کار خودشان را به خوبی برای خلق استایلی جدید برای فضا انجام می‌دهند.

در ادامه توضیح جمع و جوری از سرامیک کلکته پالرمو خواهیم داد، اما پیش از آن نمونه های معروف سرامیک کلکته را بشناسید. سرامیک کلکته پالرمو 5 نمونه معروف دارد:

سرامیک کلکته اورو
سرامیک کلکته رومن
سرامیک کلکته گلد
سرامیک کلکته ولوت
سرامیک کلکته سفید

کلته با زمینه سفید و رگه های طلایی، سبز ، کرم و … بوم نقاشی است که در هر جایی قابل استفاده است. در گذشته رنگ طلایی نسبت به رنگ‌های دیگر در دسترس نبود و زمانی‌که قابل دسترس شد تنها در خانه‌ها و فضاهای اعیان‌نشین قابل استفاده بود. برای همین این رنگ جز رنگ‌های خاص و گران قیمت محسوب شد‌. کلکته دارای ابعاد 40*40 تا 150*300  به‌صورت لعاب و بدون لعاب است و محدودیتی در اندازه ندارد.

کلکته ولوت با رگه های سبز‌، کرم و طلایی – کلکته سفید با رگه های خاکستری با هر فضایی و هر چیدمانی قابل استفاده است و با رنگی که دارد کسل‌کننده‌گی را از فضا می‌گیرد و با اضافه کردن کوچک‌ترین رنگی شور و هیجان را به فضا تزریق می‌کند. با توجه به مشکلات تعویض‌، برای سرامیک کف بهتر است ازطرح هایی استفاده کنیم که خاصیت تطابق‌پذیری با رنگ‌های دیگر را داشته و در طی مرور زمان به نظر خسته کننده نباشند.

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.