مشاوره برخط: 91016061

کانترتاپ 300 در 150 با فیس های جدید در پالرمو

کانترتاپ 300 در 150 با فیس های جدید در پالرمو

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

کانترتاپ 300 در 150 با 3 طرح تاچ طوسی روشن، کاراواجیو و بیانکو با فیس های A و B به بازار ارائه شد. تولیدات جدید کانترتاپ 300 در 150 برای 3 طرح تاچ طوسی روشن، کاراواجیو و بیانکو با فیس های A و B است. بدین صورت که طرح تاچ گری با (دو کد 6040 فیس A و 6045 فیس B)، طرح کاراواجیو با (دو کد 6050 فیس A و 6055 فیس B) و طرح بیانکو با (دو کد 6010 فیس A و 6015 فیس B) تولید شده‌اند..

انواع کانترتاپ 300 در 150 سرامیک پالرمو

سرامیک پالرمو در سه رنگ متفاوت این کانترتاپ ها را معرفی کرده است. رنگی‌هایی که عموما برای فضاهای معماری با طراحی مینیمال مناسب است و محیطی مدرن را به ذهن مخاطب می‌آورد. سطحی صاف و مات که به‌طور خاص با اجرا در آشپزخانه محیط را برای لذت بردن از آشپزی آماده می‌کند.

سری تاچ طوسی  با دو فیس کنار هم

سرامیک کانترتاپ پالرمو سری تاچ طوسی
سرامیک کانترتاپ پالرمو سری تاچ طوسی

سری کاراواجیو با دو فیس کنار هم

سرامیک کانترتاپ سری کاراواجیو
سرامیک کانترتاپ سری کاراواجیو

سری بیانکو با دو فیس کنار هم

سرامیک کانترتاپ سری بیانکو
کانترتاپ 300 در 150 کانترتاپ سری بیانکو

کانترتاپ (میز پیشخوان، پیشخوان، میز، میز کار یا میز آشپزخانه یک سطح کار افقی در آشپزخانه ها یا سایر مناطق آماده سازی غذا0، حمام ها یا دستشویی ها و به طور کلی اتاق های کار است. کانترتاپ‌ها اغلب روی کابینت ها نصب می‌شود.

 یک پیشخوان ممکن است از مواد مختلف با ویژگی‌های مختلف عملکرد، دوام و زیبایی ساخته شود. میز پیشخوان ممکن است لوازم داخلی یا وسایل جانبی نسبت به کاربرد مورد نظر داشته باشد. در استرالیایی و انگلیسی، کانترتاپ عموماً برای سطحی از این نوع اختصاص داده می‌شود که بین فضایی برای استفاده عمومی و فضایی برای بقیه افراد که انجام وظایف خدمتی را به‌عهده دارند، مرزی ایجاد می کند. 

محمد مهدی حاجعلی
محمد مهدی حاجعلی
حس یک خرید خوب و دل‌چسب در بازار پرتلاطم کاشی و سرامیک را می‌توانید به‌راحتی در سرامیک پالرمو تجربه کنید. بنده محمدمهدی حاجعلی به‌عنوان مدیر فروش نمایشگاه‌های سرامیک پالرمو این نوید را به شما خواهم داد که در کنار بهترین‌های صنعت ساختمان در تیم جوان پالرمو، بهترین‌ها را برای شما رقم خواهیم زد.
Shape
دیگر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو پیشرفته

درخواست مشاوره

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.