The new Palermo ceramic calorbody series has arrived; Midnight plan

The new Palermo ceramic calorbody series has arrived; Midnight plan

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
Shape

کالربادی سرامیک پالرمو کد 5085 یا همان MidNight design یکی از پیچیده‌ترین روندهای تولید را دارد. در سال‌های اخیر این طرح به‌صورت بدنه رنگی تولید و ارائه می‌شد. با توجه به تحولات اخیر در تولید و استقبال چشمگیر از این محصول در میان طراحان و معماران از تاریخ 19 آذرماه سال جاری تولید این کالربادی سرامیک پالرمو با 2 سایز انجام می‌شود.

این طرح نام خود را از نیمه شب (Midnight) الهام گرفته و نمایان‌گر فضای جنگلی تاریکی در شب است که در آن نور ماه روی شاخه‌های درختان منعکس می‌شود و وزیدن باد در میان‌شان بازی می‌کند.

تولید کالربادی طرح میدنات در 2 سایز

کالربادی طرح میدنایت
کالربادی طرح میدنایت

Ceramic code 5085 (midnight) size 150 × 150

سرامیک طرح میدنایت در ابعاد مربع طرفداران زیادی در میان معماران مینی‌مالیست دارد. بر خلاف نمونه مستطیلی که به معنای واقعی برای فضاهای تجاری بهترین گزینه است، دغدغه اصلی در تهیه این نمونه مربعی سرامیک طرح میدنات استفاده داخلی و خانگی است. ابعاد و رنگ آن فوق‌العاده است و حس ثبات و آرامش را به همراه دارد. رنگی که در میان سرامیک‌های موجود در بازار جهانی از شفافیت و مرغوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

Ceramic code 5085 (midnight) size 150 × 300

همان‌طور که گفته شد این نمونه از سرامیک طرح میدنایت مستطیلی شکل و مناسب برای فضاهای تجاری، لابی‌ها هتل‌ها و برج‌های بزرگ است. اگرچه در فضاهای خانگی هم طرفداران خاص خود را دارد.

نکته:

در تولیدات جدید 120 × 120 and 120 × 260 بدنه رنگی تولید می‌شود. پس اگر از طرفداران این طرح شده‌اید و قصد استفاده از آن را دارید لطفا در صحبت با  همکاران پالرمو درباره موجودی بدنه نرمال یا بدنه رنگی اطمینان حاصل کنید.

محمد مهدی حاجعلی
MOHAMMAD MAHDI HAJALI
You can easily experience the feeling of a good and hearty purchase in the turbulent ceramic tile market in Palermo Ceramics. I, Mohammad Mehdi Hajali, as the sales manager of Palermo ceramic exhibitions, will promise you that along with the best in the construction industry in the young Palermo team, we will figure out the best for you.
Shape
Other News

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

جستجو پیشرفته

Talk With Us

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، فرم زیر راتکمیل نمایید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار نمایند.